FİAT DOBLO KUMANDA KABI - Yıldırım Oto Elektrik
FİAT DOBLO KUMANDA KABI
FİAT DOBLO KUMANDA KABI

                                                fiat amblemi ile ilgili görsel sonucu                                                                                                                                                                                    

Beklenen ürünlerlerin bir yenisi daha satış listemizdeki yerini almıştır. Aynı anda piyasaya sürülen  Fiat Fiorino, Citroen Nemo, Peugeot Bipper modellerinin sadece logoları, jantları ve motorları farklıdır. Kaporta ve elektronik aksamlarının hepsinin birbirlerine uyumlu olduğu gözle görünür derecede nettir. Demek oluyorki bahsettiğimiz bu ürün sözü geçen modellerin sahiplerini yakından ilgilendirmektedir. Yetkili Servis fiyatları 390 t.l olan uzaktan kumandaların tuşlarının delinmesi, susta kısımlarının bozulması ve pil yuvasının düşmesi en büyük hastalıklarından biridir.

        Başladığımız her güne acaba yeni birşeyler varmı dercesine başlıyor araştırmalarımıza ve ihtalatımıza hızla devam ediyoruz.                 olduğundan dolayı herhangi bir yere teslim edilmek istemeyen FİAT FİORİNO için her şekilde hizmet verebiliyoruz. Konumuzu örnek vererek güzelleştirip açacak olursak bayanların kullandığı bir Fiorino veya Linea tırnak tarbelerinin vermiş olduğu tahribatla bozulmaktadır işte burada Fiat Fiorino Kumanda Kabı imdada dolayısıyla sizlerin yüzlerce lira ödemesini engelliyor. Geride bıraktığımız aylar içerisinde fırında pişen, denize düşen, çamaşır makinasında yıkanan ve apartmandan aşağı atılan onlarca ürün bizim yaptığımız müdahalerle geriye döndürülüp tekrar kullanıma açılmıştır. Ayrıca piyasada şuanda bulunan kırmızı ışıklı olup mavi renkte bulunan kumanda kabı satın almayın çünkü bunlar orjinaliteyi yansıtmamaktadır. İki veya üç buton olarak farklılık gösteren bu araç sahiplerine kesinlikle araştırma yapmalarını öneriyoruz.

Sizlerin kaliteli, uygun ve kısa süreli hizmet almanız konusunda devamlı kendimizi yeniliyoruz Fiat Fiorino kumanda kasası değişikliğiyle kazancınız 300 T.L civarındadır ki bu para size `ye ayırdığınız beş dakikanın karşılığı olarak dönmektedir. Sadece bu konu için değerli değil bu markası modeli ayırt etmeksizin bütün YİLDİRİM  OTO ELEKTRİK SERVİSİ.COM  ile ilgilenen kişiler için kaçırılmayacak fırsattır.                                                                                       FİAT DOBLO KUMANDA KABI ile ilgili görsel sonucu                                                                                                                                                                                    Görüntünün olası içeriği: ayakkabılar                                                          İlgili resim                                                                                                                           İlgili resim                                                                                  


Neden Yıldırım Oto Elektrik Servisi

Yıldırım Oto Elektrik ben Ali Ekber YILDIRIM 1985’te mesleğe çıraklıktan başladım.
Meslek eğitim merkezinde okudum. Mesleğe başlama yerimiz Ümraniye Oto sanayisitesindendir.

İşletmemiz Akü SatışAkü Yıllık BakımÇekmeköy Oto elektrikpark sensörüoto alarm, yedek anahtar, klimaoto bakımşarjmarşmüzik sistemi ve benzeri geniş yelpaze içerisinde müşterilerini kaliteliyle buluşturmayı ilke edinmiştir.

 

Hizmetlerimiz
Her marka ve modelde ihtiyacınız olan tüm elektrik, kalorifer, radyatör, akü vb. işlerinizi başarıyla ve titizlikle uygulamaktayız.

Audi

Peugoet

Chevrolet

Bmw

Renault

Citroen

Volkswagen

Mitsubishi

Toyota

Mercedes

Nissan

Volvo

Skoda

Honda

Ford

Subaru

 

Hizmet Alanlarımız

 

Adalar

Ataşehir

Beykoz

Çekmeköy

Kadıköy

Kartal

Maltepe

Pendik

Sancaktepe

Sultanbeyli

Şile

Tuzla

Ümraniye

Üsküdar

 

Yerimiz
Adres: Aşağı Dudullu Mh. Şahinler Caddesi (Çekmeköy Sapağı), 34773 Ümraniye / İstanbul
Tel:   (0216) 420 11 27
GSM: (0535) 291 91 27

 

 

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder