HYUNDAYİ İ20 KUMANDA KABI - Yıldırım Oto Elektrik
HYUNDAYİ İ20 KUMANDA KABI
HYUNDAYİ İ20 KUMANDA KABI

Yeni model araçlar arasında bulunan hyundai i20 modeli önümüzdeki günlerde sayıca artıcak ve trafikte oldukca fazla görüneceğinin sinyallerini vermiştir. Firmamızın servis araçlarından biri olduğundan bu aracın immobilizer yapısını ve anahtarını incelemeye aldık. Mekanik kilit sisteminde değişiklik gördüğümüz hyundai i20 anahtarı gerçekten şık ve kullanışlı olarak tasarlanmış bununla birliktede firmamızdan tam puan almıştır.

Bir kullanıcı olarak direk olarak yetkili servisi arayıp bu ürünün  kayıp, çalıntı ve ihtiyaç  durumunda son kullanıcıya maliyetinin nekadar olduğunu araştırdık. Direk olarak 400 t.l fiyat verdiklerini gördük bu durum karşısında yine mağdur olan hyundai kullanıcılarını düşündüğümüzden bunu haber olarak yayınlama kararı aldık. Hyundai i20 sustalı anahtar olarak üretilmiştir satış sırasında bedel karşılığı bazı kişilere 2 adet kumandalı bazılarına ise bir adet uzaktan kumanda ile aracı çalıştıran burı teslim edildiğini kendi aracımızı teslim alırken öğrendik. Bu aracın diğer fransız araçlarına nazaran problem yaşatmayacağını umuyoruz çünkü ürün gerçekten çok kaliteli ve kullanışlı malzemeden üretilmiş. Fakat yinede sektörün çok genişlediği son aylarda bu ürününde kumanda kabı veya anahtar kasası kesinlikle çıkacaktır.

Geçmişte yaşanmış bazı olayları ele alacak olursak sobaya düşünler, fırında pişenler, üzerine yapıştırıcı dökülenler bu ürünün çıkmasına en büyük nedenlerdendir. Son olarak belirtmek istediğimiz önemli bir konu aracın yazılımı 46 Cripto`dur bu yazılımın en güzel özelliklerinden birisi araç olmadan anahtarının çoğaltılamaması ayrıcada kayıp veya çalıntı olanlarında direkt olarak etkisiz hale getirilmesidir. Umarız vermiş olduğumuz bilgiler i20 anahtarı için yeterli olmuştur kafanıza takılan tüm soru veya sorunlarınızı bizlere iletebilir kendinizi aydınlatabilirsiniz.                                                       Otomatik alternatif metin yok.                                           HYUNDAİ İ20 ANAHTAR ile ilgili görsel sonucu                                                                                                                                                                                                                                HYUNDAİ İ20 ANAHTAR ile ilgili görsel sonucu


Neden Yıldırım Oto Elektrik Servisi

Yıldırım Oto Elektrik ben Ali Ekber YILDIRIM 1985’te mesleğe çıraklıktan başladım.
Meslek eğitim merkezinde okudum. Mesleğe başlama yerimiz Ümraniye Oto sanayisitesindendir.

İşletmemiz Akü SatışAkü Yıllık BakımÇekmeköy Oto elektrikpark sensörüoto alarm, yedek anahtar, klimaoto bakımşarjmarşmüzik sistemi ve benzeri geniş yelpaze içerisinde müşterilerini kaliteliyle buluşturmayı ilke edinmiştir.

 

Hizmetlerimiz
Her marka ve modelde ihtiyacınız olan tüm elektrik, kalorifer, radyatör, akü vb. işlerinizi başarıyla ve titizlikle uygulamaktayız.

Audi

Peugoet

Chevrolet

Bmw

Renault

Citroen

Volkswagen

Mitsubishi

Toyota

Mercedes

Nissan

Volvo

Skoda

Honda

Ford

Subaru

 

Hizmet Alanlarımız

 

Adalar

Ataşehir

Beykoz

Çekmeköy

Kadıköy

Kartal

Maltepe

Pendik

Sancaktepe

Sultanbeyli

Şile

Tuzla

Ümraniye

Üsküdar

 

Yerimiz
Adres: Aşağı Dudullu Mh. Şahinler Caddesi (Çekmeköy Sapağı), 34773 Ümraniye / İstanbul
Tel:   (0216) 420 11 27
GSM: (0535) 291 91 27

 

 

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder