Garaj Bariyer Otopark Kumandaları İle ilgili Sorular;

Soru: kumandamı nasıl kopya yaptıra bilirim?
Cevap: Bu iki şekilde olabilmekte birincisi sadece üniteye yani alıcı beynine kopyalanan kumandalar dır bunlar genelde İtalyan yada alman menşeli ürünlerdir İstanbul dışında iseniz kargo ile gönderim yapıyoruz telefonda teknik destek ile size kumandanın nasıl kodlaya cağınızı söylüyoruz İstanbul da iseniz servis ücreti karşılığında biz de tanıtım yapabiliyoruz
İkinci tip kumandalar bizdeki akıllı kumandalar sayesinde kumandadan kumandaya kopyalama yapılan tiptir yanınızda çalışan bir kumanda ile iş yerimize gelerek yaptırabilir yada kargo ile size gönderdiğimiz kumandayı sizde kolayca tanıtım yapabilirsiniz.

Soru: Otopark kumandam bozuldu ne yapabilirim?
Cevap: Eğer tamiri mümkün bir arıza ise iş yerimize getirerek tamiratını yaptırabilir yada şehir dışında iseniz kargoyla gönderip arızasını tamir ettirebilirsiniz.

Soru: Garaj kumandam su aldı ne yapabilirim?
Cevap: Genelde sıvı teması olan kumandaların tamiri astarı yüzünden pahalıya geleceği için yenisi yaptırmanızı öneririz.

Soru; Bariyer Kumandamın pili ne kadar zaman kullanabilirim pili size bulunur mu
Cevap; Tüm kumanda pili çeşitleri bizde mevcuttur genelde 23 ae 27 a cr 2032 cr 2016 gibi kodlara sahip piller kumandaların içerisinde çıkmaktadır. Yaklaşık olarak kullanıma göre değişmekle birlikte 2 yıl gibi bir zaman kullanabilirsiniz pil kullanımında dikkat etmeniz geren bazı hususları da belirtelim yüksek ısılara ayni araç içerisinde bırakılmamalı ve sıvı ile temas ettirmelisiniz. otopark kumanda çeşitleri için tıklayınız.

Sustalı Kumanda Çevirme ile ilgili Sorular;

Soru; Alarm Kumandam ayrı anahtarım ayrı sustalı ya çevirebilir-miyim? 
Cevap: Kumandanızın ( sonradan takılma alam kumandaları için) bilgilerini yeni sustalı bir kumandaya kopyalayıp anahtar ucunu çekiyor sonrasında sizin ihtiyacınıza göre ister yedek anahtarınız da ki cipi çıkarıp yeni sustalı kaba takıyor isteseniz de eski yedek anahtarınızın içerisindeki çipi almadan yeni bir çip yapıp sustalı kumandanın içerisine koyuyoruz böyle olur ise + çip yapmış oluyoruz eğer yedek anahtarınız yok ise böylelikle 2. yedek anahtarınız oluyor oluyor.

Soru; Otomobilimin orijinal kumandası var anahtarı ayrı bunu birleştirebilir miyim
Cevap: Bu araç marka ve modeline göre değişkenlik göstermekte her geçen gün bu tip kumandaları bilgisayar programın sayesinde yenileri eklenmekte bunun için iletişime geçiniz.