oto silcek lasıkleriveya kış bakımları.? - Yıldırım Oto Elektrik
oto silcek lasıkleriveya kış bakımları.?
oto silcek lasıkleriveya kış bakımları.?

         oto silcek lasıkleriveya kış bakımları.?                                                                                                                                                                                                                                        Cam Silecekleri ile ilgili görsel sonucu                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

Kış bakımı hiç şüphesiz tüm araçlar için en önemli konulardan biridir. Aküden, motora, lastiklerden, dış ve iç aksama kadar, özellikle elektriksel aksam bakımı yapılır. Kış mevsiminin en tipik özelliği kar yağışı, soğuk hava ve yağmurdur. Böyle havalarda araç kullanmak gerçekten çok zordur. Bu zorluğu aşmanın en pratik yolu, düzgün çalışan ve bakımı yapılmış kaliteli bir silecek lastiğine sahip Valeo Silecekmekanizmasıdır. Çünkü araç camı kirlendiğinde veya yağan yağmurdan dolayı camın ötesinin görünemediği durumlarda, silecek mekanizması ve lastiği hayat kurtarabilen bir aparata dönüşebilmektedir. Bu yüzden her kış bakımı için araç kontrolü yapılırken sileceklerin durumu göz ardı edilmemelidir. Yıpranan, eskiyen ve eskisi gibi verimli kullanılmayan silecek lastiklerinin değiştirilmesi gerekmektedir. Üstelik trafik yoğunluğu büyük olan İstanbul gibi büyük şehirlerde kaza yapmadan karlı ve yağmurlu havalarda araç kullanmak, tamamiyle silecek lastiği gibi küçük bir parça sayesindedir. Ancak ne yazık ki bu cankurtaran aparat ta çeşitli kalite ve ölçülerde imal edildiğinden piyasada her türlüsünü bulmak mümkündür. Örneğin; gittiğiniz oto servisinin tavsiyesiyle bir silecek lastiği taktırdınız ve hangi markayı taktığını bilmiyorsunuz, kalitesini sorduğunuzda "bizde kalitesiz mal yok efendim” diyen tok ve kendinden emin bir ses duyarsınız. Bu konuda dürüst ve ahlaklı çalışan işletmeleri tenzih ederiz. Ancak durum bu kadarla da sınırlı değil, Çin’den bir kaç liraya ithal edilip, üzerlerine orijinal logosu vurularak, kaliteli diye birkaç liraya satılan çok fazla silecek lastiği çeşidi bulunmaktadır. İnsan için en pratik çözüm belki de aracın yetkili servisi ile çalışmak olabilir. Ancak bu seferde fiyatlar cep yakacak kadar yüksek olabilmektedir.
 
Silecek Lastiği Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar
Akıllara, araç sahipleri için hem dünyaca tanınmış kaliteli hem de en uygun fiyatlı silecek lastiğini nereden bulunacağı sorusu gelecektir. Kime veya nereye güvenerek bu silecek lastikleri temin edilebilir? Bu konuya geçmeden önce öncelikle kaliteli silecek lastiğinin özelliklerinden ve bir markadan bahsetsek daha doğru olacaktır. 
 
  • Silecek lastikleri dayanıklı malzemeden üretildiği belgelenebilir bir marka olmalıdır. 
  • Bütün araçlar için en uygun şekil ve çeşidi bol olarak bulunmalıdır. 
  • Tüm dünyada kalitesi kabul görmüş olmalıdır.
  • Sertifikasyon kuruluşlarınca kalite belgesi almış olmalıdır. (TÜV gibi)
  • Silecek lastiğinin üretildiği kaliteli markanın orijinal ürünü olduğunun anlaşılır olması gerekmektedir. 
  • Silecek lastiğinin takılması için teknik bilgi gerektirmeyecek düzeyde kolay takılma kılavuzu ile sunulmalıdır.
 
Önerilecek en kaliteli silecek lastiği markaları internette tarafsız kullanıcı yorumlarına göre hiç şüphesiz BOSCH ve Valeo Silecek olacaktır. Özellikle Valeo markası sahip olduğu dayanıklılığı belgelenmiş silecek lastiği malzemesi sayesinde, çok çabuk olumlu yorumlar almıştır. 
 
Valeo Silecek Lastiği İçin Sileceksepeti.com
Valeo Silecek LatiğiSilecek lastiklerinin öneminden, temin edilme sıkıntısından ve en kaliteli, en çok beğenilen silecek lastiği markasından da bahsettiğimize göre sıra "nereden temin edilebilir?” sorusunun cevaplanmasındadır. Sileceksepeti.com sitesi üzerinden gerek Valeo silecekleri gerekse de BOSCH silecekleri hakkında tüm araçlar için bol çeşit sunulmaktadır. Üstelik bu tüm ürünler stoklarında hazır bulunduğu için herhangi bir gecikmede söz konusu değildir. Kargoya verilmenin mümkün olduğu tüm çalışma günlerinde saat 17.00’ye kadar yaptığınız tüm siparişler aynı gün kargoya veriliyor, 
bu sayede en kaliteli Valeo marka sileceğiniz çok kısa bir sürede elinize ulaşmış oluyor. 
 
Valeo Silecek Lastikleri
Yağmurlu havalarda arabalarda kazaları önleyen, şoförler için temiz bir görüş imkânı sunan yegâne parça hiç şüphesiz sileceklerdir. Çünkü silecekler camda biriken suyu veya pislikleri bertaraf ederek sürücüye daha rahat sürüş imkânı sunma konusunda yardımcı olmaktadır. Bu önemli aparat hiç şüphesiz kaliteli bir marka kullanılarak tam verimle çalışabilmektedir. 
 
Neden Valeo Silecek?
Valeo Muz SilecekValeo Silecek lastikleri tüm dünyada kabul görmüş, bütün araç modelleri için silecek lastikleri üreten, Kalitesi sebebiyle de büyük beğeni yakalayan bir markadır. Bugün birçok araç kullanıcısının araçlarında güvenerek kullandığı ve en çok tercih edip, tavsiye ettiği marka şüphesiz Valeo’dur. Çünkü hem bol çeşit, kaliteli malzeme, hem de kolay kurulumu sayesinde büyük beğeni yakalamıştır. Tavsiye ettiğimiz bu silecek her ne kadar kullanıcılar arasında kalitesi kanıtlanmış da olsa, hem uygun fiyatlı hem de bol çeşitli olarak fiziki oto mağazalarında veya yetkili servislerde bulunamaya bilmektedir. Stoklarında mevcudu bulunanların ise fiyatları gerçekten çok yüksek olabilmektedir. Üstelik bazı servislerde orijinal Valeo sileceği adı ile Çin’de üretilen 2 – 3 liralık silecekler daha pahalıya satılabilmektedir. 
 
En Uygun Fiyatlı Valeo Silecek Nereden Alınabilir?
Silecek lastiği değişimi ve takımı için uzman bir tamirci olmanıza veya tamirciye ihtiyacınız olmadığından. Satın aldığınız Valeo silecekleri, gelen kullanım talimatına göre kolay bir şekilde takabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu sebeple size internet üzerinden Valeo Silecek satın almanızı öneririz. Bu konuda uzman, bilgili ve ilgili personellerimiz uygun ürünü satın almanız konusunda sizlere kesinlikle yardımcı olacaktır.
 
En Kaliteli Silecekler Sileceksepeti.com’ da
Sitemizde çevrim içi olarak müşteri temsilcisi ile görüştükten sonra, aracınız için en uygun Valoe Marka sileceği hemen öğrenebilir, kredi kartına 6 taksit imkânı ile satın alabilirsiniz. Üstelik silecek sepeti stoklu çalışan bir firma olduğu için, satın aldığınız ürünler bir tedarikçiden beklemeye gerek duyulmadan, aynı gün saat 17.00’ye kadar verilen siparişler kargoya veriliyor. Bu sayede siz sileceği sipariş verdikten 1-2 iş günü sonunda kalitesi tescillenmiş Valeo Sileceklerine sahip olursunuz. 
Sitenin, tüm araçlara ait modellerde rahat bir şekilde karşılaştırma yaparak, sizin için en doğru sileceği bulmanızı kolaylaştıran kullanıcı dostu bir ara yüzü bulunmaktadır. 
 
Otomobil Silecek Lastikleri ve Valeo Markası
Sonbahar ve kış mevsiminde araçlar için lastik değişiminden sonra en önemli konu sileceklerdir. Çünkü gerektiğinde, araç cam silecekleri, temiz sürüş sağlayarak hayat kurtaran en önemli parçalardır. Ancak bu parçalarında belli bir kullanım ömürleri bulunmaktadır. Gerek mekanik aksam gerekse de silecek lastiği kısmının mevsim döngülerinde bakım yapılırken ihmal edilmemeleri gerekmektedir. Silecek mekanizması ve silecek lastiği hakkında bilinmesi gerekenler şunlardır;
1.Eğer camda silecek mekanizması sorunsuz çalıştığı halde halen kir ve su kalıntıları kalıyor ve tam temizlenmiyorsa, bu durum sileceğin değiştirilmesi gerektiğinin habercisidir.
2.Cam silecekleri gerektiğinde değiştirilmediği takdirde, özellikle sürücünün bulunduğu alandaki görüş azalacağından, olası bir kaza olma riski sonucu can ve mal kayıpları yaşanması muhtemeldir. 
3.Satın almayı planladığınız sileceğin Valeo ve Bosch gibi kaliteli markalardan olmasına büyük önem göstermeniz gerekmektedir. Çünkü bu sayede sileceğinizin uzun ömürlü olmasını garantilemiş olursunuz. 
4.Silecekler cam yüzeyi kuruyken çalıştırılmamalıdır. Bu durum kuru yüzeye sileceğin sürtünmesi sonucu, silecekte hasara yol açacağından en iyi ihtimalle sadece silecek lastiği değiştirilmesi gerekecektir. En kötü ihtimal ise mekanizmanın bozulmasıdır ki bu daha ciddi bir problemdir. 
5.Araçta cam suyunun bulunmasına özen gösterilmelidir. Çünkü bazen sadece yağmur veya kar görüşü azaltmaz toz gibi kalıntılarda zamanla görüşü daraltıp sürücüye zor anlar yaşatabilir. Bu yüzden cam suyunun aralıklı olarak kontrol edilip azalmış ise takviye edilmesi yerinde bir davranış olacaktır. 
6.Birçok farklı şekilde araç cam sileceği bulunmaktadır. Aracınızın markasına, modeline en uygun sileceği temin etmeli ve kullanmalısınız. Özellikle bazı derecelendirme kuruluşları (TÜV gibi) kalite belgesi olan silecekleri tercih etmeniz, size silecek kalitesi bakımından güven verecektir. 
7.Her silecek markasının araca göre takılma kılavuzu bulunmaktadır. Hem silecek mekanizmasına, hem de silecek lastiğine zarar vermemek adına kılavuzda belirtilen esaslara göre silecek takımını gerçekleştirmek önemli bir konudur. 
8.İnternetten özellikle ihtiyacınızın olduğu silecek çeşidi ile ilgili kullanıcı yorumlarına bakarak ürün almaya dikkat edin. Çünkü bu tür yorumlar gerçek kullanıcı deneyimine dayandığı için daha spesifik ve doğru olacaktır.
Özellikle silecek lastiği satışı konusunda, internet üzerinde faaliyet gösteren tavsiye edilecek en iyi sitenin sileceksepeti.com olduğunu düşünüyoruz. Çünkü bu sitede bütün araçlar için farklı tip ve çeşitte silecek lastiği bulmak mümkündür. Tüm dünyada kalitesi tescillenmiş olan Valeo Silecekürünleri sileceksepeti.com’ da en uygun fiyatlarla satılmaktadır.                                                                                                                             SWFBanner2                                                                                                                                                                                                                           Silecek Sistemleri       

 

Silecek değişiminde sağlanan kolaylık

Bosch silecekleri, önceden monteli adaptörler sayesinde hızla ve kolayca araca monte edilir.

Başarılı silecek montajı için izlenebilecek yollar:

 

  • Silecek ambalajının arkasındaki montaj talimatlarına uyunuz.
  • Silecek ambalajının arkasında yer alan QR kodunu akıllı telefonla tarayınız ve montaj videosundaki adımları izleyiniz.
  • Veya sezgisel montaj: Sadece açın ve yerine geçirin.
 

Neden Yıldırım Oto Elektrik Servisi

Yıldırım Oto Elektrik ben Ali Ekber YILDIRIM 1985’te mesleğe çıraklıktan başladım.
Meslek eğitim merkezinde okudum. Mesleğe başlama yerimiz Ümraniye Oto sanayisitesindendir.

İşletmemiz Akü SatışAkü Yıllık BakımÇekmeköy Oto elektrikpark sensörüoto alarm, yedek anahtar, klimaoto bakımşarjmarşmüzik sistemi ve benzeri geniş yelpaze içerisinde müşterilerini kaliteliyle buluşturmayı ilke edinmiştir.

 

Hizmetlerimiz
Her marka ve modelde ihtiyacınız olan tüm elektrik, kalorifer, radyatör, akü vb. işlerinizi başarıyla ve titizlikle uygulamaktayız.

Audi

Peugoet

Chevrolet

Bmw

Renault

Citroen

Volkswagen

Mitsubishi

Toyota

Mercedes

Nissan

Volvo

Skoda

Honda

Ford

Subaru

 

Hizmet Alanlarımız

 

Adalar

Ataşehir

Beykoz

Çekmeköy

Kadıköy

Kartal

Maltepe

Pendik

Sancaktepe

Sultanbeyli

Şile

Tuzla

Ümraniye

Üsküdar

 

Yerimiz
Adres: Aşağı Dudullu Mh. Şahinler Caddesi (Çekmeköy Sapağı), 34773 Ümraniye / İstanbul
Tel:   (0216) 420 11 27
GSM: (0535) 291 91 27

 

 

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder